7345
1778189

Your IP: 44.200.230.43
2024-03-28 10:48

Kolejne zwycięstwo odniosły dziewczyny z drużyny MOS Kraków Zachód 3D-Sport. Tym razem na własnej hali pewnie ograły drużynę LO 24. Rywalki nie zamierzały tanio sprzedać skóry. Pierwszy niezwykle zacięty set zakończył się zwycięstwem naszych dziewczynyn 25:23. W drugim secie rywalki się pogubiły w efekcie czego udało się odnieść wysokie zwycięstwo.  Nadmienić trzeba też, że w tym meczu swoją szansę dostały prawie wszystkie zawodniczki i tę szansę wykorzystały prezentując się od dobrej strony. Był też jeden debiut, w meczu tym pokazała swoje wysokie umiejętności libero Weronika Małachowska spisując się w swojej inauguracji wyśmienicie. Gratulacje za ten mecz należą się wszystkim zawodniczkom.

MOS Kraków Zachód 3D-SPORT – LO 24 Kraków 2:0 (25:23, 25:14)

MOS 3D-SPORT: Konieczna, Zalewska, Całka, Juszczyk, Daniek, Zastawnik, Szychowska, Postrożny, Rapacz-Matras, Izowit, Małachowska, Szostak
LO 24: Solarz, Tabak, Kasperkiewicz, Wójek, Niemiec, Gil, Otko, Jarząbek, Chudy